search
person Моят Акаунт Вход Регистрация shopping_cart ({{hc.cartProductsCount}}) Към количката
menu Категории
search
shopping_cart ({{hc.cartProductsCount}}) Към количката
Категории
face Мода
build Направи си сам
storefront Други

Оптичен пач кабел DeTech, LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10м, Жълт - 18332
-{{discountPercent}}%
Оптичен пач кабел DeTech, LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10м, Жълт - 18332
Оптичен пач кабел DeTech, LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10м, Жълт - 18332

Оптичен пач кабел DeTech, LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex, 10м, Жълт - 18332

local_shipping Доставка: 4.99 лв. | Период: 1 - 3 работни дни
check_circle Гаранция: 24 месеца
32.34 лв. 32.34 лв.
Наличност:
{{option.name}}
{{value.name}}
Полето е задължително
add_shopping_cart Добави в количката add_shopping_cart Добавен в количката



  • Дължина (м)
    10
  • Тип аксесоар
    Кабел
  • Тип конектор 1
    LC
  • Тип конектор 2
    LC
star star star star star
Изберете оценка.
Полето е задължително.
Добави ревю
Няма добавени ревюта

Подобни продукти

{{sizeDescription}}
Затвори