search
person Моят Акаунт Вход Регистрация shopping_cart ({{hc.cartProductsCount}}) Към количката
menu Категории
search
shopping_cart ({{hc.cartProductsCount}}) Към количката
Категории
face Мода
build Направи си сам
storefront Други

16-портов неуправляем PoE комутатор TP-Link TL-SL1218MP
-{{discountPercent}}%
16-портов неуправляем PoE комутатор TP-Link TL-SL1218MP
16-портов неуправляем PoE комутатор TP-Link TL-SL1218MP

16-портов неуправляем PoE комутатор TP-Link TL-SL1218MP

Модел: TL-SL1218MP

local_shipping Доставка: Цената на доставката се формира от Еконт на база цена и тегло на продукта. | Период: 2 - 5 работни дни
check_circle Гаранция: 24 месеца
check_circle Връщане на продукта до 14 дни
490.90 лв. 490.90 лв.
Наличност:
(След направена поръчка, ще ви се обадим за да потвърдим поръчката)
{{option.name}}
{{value.name}}
Полето е задължително
add_shopping_cart Добави в количката add_shopping_cart Добавен в количката
Експлоатационни качества: Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
Работна температура: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Мрежови характеристики: Auto-Negotiation
Интерфейс: 16 10/100M RJ45 Ports
Експлоатационни качества: MAC Address Table - 8k
Влажност на съхранение: 5%~90% без кондензация
Работна влажност: 10%~90% без кондензация
Температура на съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Предаване на данни: 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Предаване на данни: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Предаване на данни: EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Предаване на данни: 1000BASE-X: MMF, SMF
Предаване на данни: 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Тип: PoE
Размери височина: 44 mm
Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.3at/af compliant
Експлоатационни качества: Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Филтър Swich - PoE, SFP: SFP Slots
Филтър Swich - PoE, SFP: PoE
Приложение: За бизнеса
Интерфейс: 2 SFP ports
Интерфейс: 2 10/100/1000M RJ45 Ports
Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят: Черен
Филтър Swich: 16 порта
Вид на монтаж: Декстоп
Софтуерни функции: IEEE 802.3x: Flow Control
Охлаждане: Активно
Производител: TP-LINK
Размери дълбочина: 180 mm
Филтър Swich скорост: 10/100Mbps RJ45 Ports
Гаранция: 60 месеца
Тип: Unmanaget
Сертификати: RoHS
Сертификати: FCC
Експлоатационни качества: Port Priority Mode
Размери ширина: 440 mm
Наличност: Изчерпани
Метод на комутация: Store and Forward
Наличност: Ограничена наличност

Предлаган и с доставка от Restart.bg

Експлоатационни качества: Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
Работна температура: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Мрежови характеристики: Auto-Negotiation
Интерфейс: 16 10/100M RJ45 Ports
Експлоатационни качества: MAC Address Table - 8k
Влажност на съхранение: 5%~90% без кондензация
Работна влажност: 10%~90% без кондензация
Температура на съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Предаване на данни: 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Предаване на данни: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Предаване на данни: EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Предаване на данни: 1000BASE-X: MMF, SMF
Предаване на данни: 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Тип: PoE
Размери височина: 44 mm
Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.3at/af compliant
Експлоатационни качества: Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Филтър Swich - PoE, SFP: SFP Slots
Филтър Swich - PoE, SFP: PoE
Приложение: За бизнеса
Интерфейс: 2 SFP ports
Интерфейс: 2 10/100/1000M RJ45 Ports
Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят: Черен
Филтър Swich: 16 порта
Вид на монтаж: Декстоп
Софтуерни функции: IEEE 802.3x: Flow Control
Охлаждане: Активно
Производител: TP-LINK
Размери дълбочина: 180 mm
Филтър Swich скорост: 10/100Mbps RJ45 Ports
Гаранция: 60 месеца
Тип: Unmanaget
Сертификати: RoHS
Сертификати: FCC
Експлоатационни качества: Port Priority Mode
Размери ширина: 440 mm
Наличност: Изчерпани
Метод на комутация: Store and Forward
Наличност: Ограничена наличност

Предлаган и с доставка от Restart.bg

star star star star star
Изберете оценка.
Полето е задължително.
Добави ревю
Няма добавени ревюта

Подобни продукти