Ключ Z-15HW24-B, незадържащ, рамо 120mm, НО, НЗ, черен, 250VAC, 15A
-0%
Model: 05513
Product return within 15 days
Quantity:
This field is required.
{{option.name}}:
{{value.name}}
This field is required.
Тип: Незадържащ
Напрежение: 250VAC
Ток: 15A
Изводи: 3 бр. с болтове
Габарити основа: 50x30x18 мм
Дължина на рамото: 120 мм
Товар на контактите AC: 15A, 250VAC
Товар на контактите DC: 0.5A, 125VDC
Стандарт: EN 50047, IEC 947-5-1
Тегло: 0.03 кг.
Модел: Z-15HW24-B
Тип: Незадържащ
Напрежение: 250VAC
Ток: 15A
Изводи: 3 бр. с болтове
Габарити основа: 50x30x18 мм
Дължина на рамото: 120 мм