Ключ Z-15GW2277-B незадържащ с рамо 30mm и ролка НО черен 480V 15A
-0%
Model: 05489
Product return within 15 days
Quantity:
This field is required.
{{option.name}}:
{{value.name}}
This field is required.
Тип: Незадържащ
Напрежение: 480V/125V
Ток: 15A/0,5A
Изводи: 3 бр. с болтове
Габарити основа: 50x24x18 мм
Дължина на рамото: 30 мм
Диаметър на ролката: Ф10 мм
Ролката е закрепена на отделно рамо.
Модел: Z-15GW2277-B
Тегло: 0.03 кг.
Тип: Незадържащ
Напрежение: 480V/125V
Ток: 15A/0,5A
Изводи: 3 бр. с болтове
Габарити основа: 50x24x18 мм
Дължина на рамото: 30 мм
Диаметър на ролката: Ф10 мм